logo
Ekinoks Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu | Hakkımızda
15375
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15375,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-17.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive
 

Hakkımızda

Ekinoks Hukuk | Hakkımızda

Hakkımızda

Ekinoks Hukuk Bürosu, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olan Av. Süleyman KURT tarafından,  Ankara’da kurulmuştur.

 

Sözleşmeler Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Tüketici Hukuku, Aile Hukuku, Bilişim Hukuku, Şirketler Hukuku, Vergi Hukuku, İdare Hukuku, Kira Hukuku, Taşınmaz Hukuku, İmar Hukuku ve birden fazla hukuk dalını ilgilendiren karma uyuşmazlıkların çözümünde sorumluluk alınmış ve uzmanlaşılmıştır.

 

Önleyici hukukun her geçen gün ön plana çıktığı günümüzde şirketlere ve kişilere danışmalık hizmeti verilmesi önemsenmektedir. Birçok uyuşmazlık, düşünülenin aksine, davaya konu edilmeden alternatif çözüm yollarıyla çözümlenebilmektedir. Hizmet sunumunda, çözüm odaklı düşüncenin, dikkatli iş takibinin, kuvvetli iletişimin, araştırmacılığın; yaratıcı fikirlerle harmanlanmasının başarı getireceği düşüncesiyle hareket edilmektedir. Hukuki sürece ilişkin sıkıntıların en az kaynakla en etkili şekilde çözülmesi amaçlanmaktadır.

 

Hayatın akışında hukukun her somut olayda ve süreçte yeniden hayat bulduğunu görmekteyiz. Buradan hareketle, üstlendiğimiz her işin önemli olduğunu bilerek, aklın ışığında düşünerek ve çalışarak başarmayı ilke edindik.

Ekibimiz

suleyman-kurt

Süleyman KURT

Kurucu Avukat
nehir-bakar

Nehir BAKAR

Kıdemli Avukat
gurkan-gungor

Gürkan GÜNGÖR

Stajyer Avukat