logo
Ekinoks Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu | Ekibimiz
15368
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15368,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-17.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive
 

Ekibimiz

Ekinoks Hukuk | Ekibimiz

Süleyman KURT

Kurucu Avukat

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur.  Ticarî Hukuk, Borçlar Hukuku, Miras Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İnşaat ve Gayrimenkul Hukuku gibi alanlarda uzmanlaşmış olup; ulusal ve uluslararası uyuşmazlıkların çözümünde, müvekkillerine danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir. Mesleki faaliyetine kurucusu olduğu Ekinoks Hukuk Bürosu’nda danışman, avukat ve arabulucu olarak devam etmektedir.

Nehir BAKAR

Kıdemli Avukat

Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Bugüne dek pek çok ihtilafın ve davanın çözümünde görev almıştır. Enerji Hukuku ve  İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku anabilim dallarında lisansüstü eğitim görmüştür. Ekinoks Hukuk bünyesinde avukatlık yapmaktadır. İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Tüketici Hukuku, İdare Hukuku, Aile Hukuku, özel borç ilişkileri başta olmak üzere birçok konudaki uyuşmazlıkların çözümünde danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir.

Gürkan GÜNGÖR

Avukat

Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olduktan sonra avukatlık stajına Ekinoks Hukuk Bürosu’nda başlamış ve stajını Ekinoks Hukuk Bürosu’nda tamamlamıştır. Avukatlık faaliyetlerine Ekinoks Hukuk Bürosu’nda devam etmektedir.

Ethem ÖZYILDIZ

Stajyer Avukat

Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olarak, avukatlık stajına başlamıştır. Mesleki çalışmalarına ve eğitimine Ekinoks Hukuk bünyesinde devam etmektedir.

Merve KARAHİSAR

Stajyer Avukat

Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olarak, avukatlık stajına başlamıştır. Mesleki çalışmalarına ve eğitimine Ekinoks Hukuk bünyesinde devam etmektedir.