logo
Ekinoks Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu | Ekibimiz
15368
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15368,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-17.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive
 

Ekibimiz

Ekinoks Hukuk | Ekibimiz

Süleyman KURT

Kurucu Avukat

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur.  Ticarî Hukuk, Borçlar Hukuku, Miras Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İnşaat ve Gayrimenkul Hukuku gibi alanlarda uzmanlaşmış olup; ulusal ve uluslararası uyuşmazlıkların çözümünde, müvekkillerine danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir. Mesleki faaliyetine kurucusu olduğu Ekinoks Hukuk Bürosu’nda danışman, avukat ve arabulucu olarak devam etmektedir.

Efe ERTEN

Ortak Avukat

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuş ve lisans eğitiminin ardından Başbakanlık’ta Uzman Yardımcısı olarak görev almış, ardından bir süre ABD’de turizm ve finans alanında çalışmıştır. İleri düzeyde İngilizce bilmektedir. Bugüne dek pek çok ihtilafın ve davanın çözümünde görev almış olup, mesleki faaliyetine Ekinoks Hukuk Bürosu’nda devam etmektedir. Ticaret Hukuku, İnşaat Hukuku, Enerji Hukuku ve Sınai Haklar Mevzuatı başta olmak üzere ulusal ve uluslararası birçok konudaki uyuşmazlıkların çözümünde yerli ve yabancı müvekkillere danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir.

Nehir BAKAR

Kıdemli Avukat

Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Bugüne dek pek çok ihtilafın ve davanın çözümünde görev almıştır. Enerji Hukuku ve  İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku anabilim dallarında lisansüstü eğitim görmüştür. Ekinoks Hukuk bünyesinde avukatlık yapmaktadır. İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Tüketici Hukuku, İdare Hukuku, Aile Hukuku, özel borç ilişkileri başta olmak üzere birçok konudaki uyuşmazlıkların çözümünde danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir.

Zeynep BABALIK

Avukat

İstanbul Medipol Üniversitesi’nden mezun olmuş ve Ekinoks Hukuk bünyesinde avukatlık yapmaya başlamıştır. İyi derecede İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Gürkan GÜNGÖR

Stajyer Avukat

Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olarak, avukatlık stajına başlamıştır. Mesleki çalışmalarına ve eğitimine Ekinoks Hukuk bünyesinde devam etmektedir.

Dilay AKGÜL

Stajyer Avukat

Kırıkkale Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olarak, avukatlık stajına başlamıştır. Mesleki çalışmalarına ve eğitimine Ekinoks Hukuk bünyesinde devam etmektedir.

Ceren AKGEYİK

Asistan

Ufuk Üniversitesi Adalet Meslek Yüksek Okulu’ndan mezun olmuştur. Ekinoks Hukuk bünyesinde yönetici asistanı olarak çalışmaktadır.